Rezervasyonum

Türkiye Golf Sahaları - Belek Holiday - Havaalanı Transferi

Türkiye Golf Sahaları - Belek Holiday - Havaalanı Transferi

Türkiye'de Golf Tarihi

Türkiye'de golf sahnesi 1900'lü yılların başından itibaren gelişmektedir. Türkiye'de ilk golf kulübü 1895 yılında İstanbul'da kurulmuş ve Golf'ün Türkiye'ye tanıtılmasının ilk adımı olmuştur. Şimdiye kadar birçok altın kulüp kuruldu ve bugün birçoğu Türkiye'yi Golf'ün tadını çıkarmak için harika bir yer haline getiriyor.

 

Son yıllarda uluslararası standartlarda golf sahalarının geliştirilmesi, Türkiye'yi dünyanın dört bir yanından oyuncuların kaliteli ve prestijli bir ortamda buluşabilecekleri seçkin bir golf merkezi haline getirmiştir.

 

Belek'te Golf Tatili

Antalya'nın 30 km doğusunda yer alan Belek, bölgenin kültürel, tarihi ve doğal gezilerinin eşsiz bonusu ile golf turizmi için bir potansiyeldir. Aslında, bu bölgede artan talebi karşılamak için üç kurs daha inşa ediliyor. Hem golf yeşilliklerine hem de berrak, mavi Akdeniz sularına bakan otel ve villalarda deluxe konaklama seçenekleri mevcuttur.

 

Türkiye'de kurslar çoğunlukla turizm beldelerinin yanında, konaklama, restoran ve eğlence gibi gerekli tesislerin bulunduğu kıyı bölgelerinin çevresindedir.

 

Belek Otellerine Havaalanı Transferleri

Belek ve Antalya havalimanı birbirine yakın olduğu için ulaşım çok kolay ve alternatifler bol. Günün her saatinde havalimanından veya Belek'teki otellerinizden taksi veya özel transfer hizmeti bulabilirsiniz. Özel ulaşım hizmetine sahip olmak, daha uygun fiyatlarla konforlu bir transfer hizmeti alabilmeniz anlamına gelir.
Belek transfer fiyatlarını görmek için aşağıdaki linke tıklamanızı tavsiye ederiz.
https://www.vipstransfer.com/tr/belek-transfer