Rezervasyonum

Şoförlü Araçlarla Antalya Özel Transferler

Şoförlü Araçlarla Antalya Özel Transferler

Sunshuttle Özel Transfer Hizmeti, sizi seçtiğiniz araçla belirtilen alınış noktasından alacaktır.

Araç ve sürücü yalnızca siz ve seyahat arkadaşlarınız için özel olacaktır.

Uzun bir uçuşun ardından transfer hizmetimiz tüm stresinizi atacak ve sizi gideceğiniz yere özel olarak götürecektir. Rahat bir şekilde gevşeyebilir ve özel sürücülerimizden biri tarafından yönlendirileceksiniz. Günün her saatinde çalışıyoruz, bu yüzden gerektiğinde bekliyor olacağız. Havaalanında veya otogarda karşılama servisine ihtiyacınız varsa, şoförümüz gelen yolcu salonunun dışında bir isim panosu ile ücretsiz olarak bekliyor olacak.

Tüm özel transferlerimiz dakikliği, güvenilirliği ve güvenliği garanti eder. Yanımızda taşıyabileceğiniz bagaj miktarı konusunda limitlerimiz vardır (araca sığdığı sürece). Sunshuttle için rahatınız ve memnuniyetiniz çok önemlidir.

Sunshuttle'ın şoför hizmetleri müşterilerimize kanıtlanmış kaliteli ve ekstra konforlu bir yolculuk sunacaktır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir lüks araç filomuz var.

Otelinize veya iş etkinliklerine ulaşabilmeniz ve müşterilerinizle gerçek bir şekilde tanışabilmeniz ve karşılayabilmeniz için saat başı özel Şoför Hizmetlerimiz için rezervasyon yaptırabilirsiniz - bu hizmetin iyi bir ilk izlenim bırakacağından emin olabilirsiniz. Tüm Şoförlerimiz çok dillidir (şoförünüzün belirli bir dili konuşması gerekiyorsa, bunu sizin için organize edebilmemiz için lütfen profesyonel Seyahat Planlayıcılarımızdan biriyle iletişime geçin), çok fazla deneyime sahiptir ve eksiksiz Şoför üniforması ile hazır bulunacaktır.

Ayrıca meyve sepetleri, içecekler, belirli gazete ve dergiler, hijyen havluları ve çok daha fazlası gibi araba ekstralarını da ayarlayabiliriz. İstediğiniz ekstraları görüşmek için lütfen profesyonel Seyahat Planlayıcılarımızdan biriyle iletişime geçmekten çekinmeyin.