Rezervasyonum

Rezervasyon Koşulları

Rezervasyon & Ödeme
Rezervasyonlar , online olarak Sunshuttle® üzerinden veya telefon ile yapılabilir. Aynı rezervasyon altında 2 veya daha fazla kişi olabilir, rezervasyonu yapan kişi (lider isim) çift olarak veya diğer gurup üyeleri adına sayılır. Rezervasyonu yapan kişi, sayfada belirtilen şartları ve koşulları kendi adına ve guruptaki diğer kişiler adına kabul eder. Ödemenin tamamı rezervasyon sırasında alınır. Bu ödemelerin makbuzu ve tüm rezervasyon detayları, Eventus Holiday tarafından yazılı teyit olarak email veya fax yolu ile gönderilecektir. Gönderilen bu yazılı teyit , transfer bileti olarak kullanılacak , hem gelişte hem de dönüşte Eventus Holiday yetkilisine gösterilecektir. Eventus Holiday , kontrolü dışında iptal edilen rezervasyonlar için geri ödeme yapmaz.

Bebek Koltuğu
EU 2003/20/EC yönergesine göre; çocuklar, 12 yaşına gelene kadar veya boyları 135 cm. e ulaşana kadar seyahat esnasında çocuk koltuğu kullanmalıdır. Eğer çocuk koltuğu yoksa , 3 yaş ve üstü çocuklar ebeveyn emniyet kemerini kullanmalıdır. Bebek koltuğunun olmadığı durumda 3 yaş altı çocukların aracın arka koltuğunda seyahat etmesi sağlanmalıdır. Çocuk koltukları ücretlidir.
 

Çocuk Ücretleri
Mekik Transferde:2 yaş altı çocuklar için ücret talep edilmez , ebeveynlerinin kucaklarında seyahat ettikleri sürece. Eğer , 2 yaş altı çocuklar için oturacak yer istenirse tam ücret ödenir. 2 yaş ve üstü çocuklar için her zaman normal fiyat üzerinden koltuk rezervasyonu yapılmalıdır Özel transferlerde çocuklar , yaşları ne olursa olsun belirtilen araç kapasitesinin içinde sayılırlar ve böylece rezervasyonda belirtilen toplam kişi sayısına dahil olurlar Eğer bebek koltuğu talep edecekseniz , kendinize ait olan bebek koltuğunu getirmenizi önemle tavsiye ederiz ,zira, bebek koltuğu ölçüleri ve kalitesi olanaklı olmayabilir. Çocuk koltukları ücretlidir.

Tekerlekli Sandalye
Tekerlekli sandalye ile seyahat eden misafirlerimizden , rezervasyon sırasında bilgi vermelerini rica ediyoruz. Doğru araç tipinin mümkün olabilmesi için , bu bilgi gereklidir. Tekerlekli sandalyenin; katlanabilir, manuel veya elektrikli olduğu konusunda tam bilgi verilmelidir. Bu aynı zamanda , motorlu olanlar içinde geçerlidir.

Değişiklikler
Transfer saatinden 48 saat öncesine kadar booking(at)sunshuttles.com adresine bildirilerek gerçekleştirilebilir. 48 saatten az kalan transferler için değişiklik talebi kabul edilememektedir.

Ofis Adresi
Sunshuttle® - Eventus Holiday Turizm Seyahat (TURSAB No:A-6831) Acentesi internet markasıdır. Eventus Holiday Turizm Seyahat (Desu Golf Sey. Tur. Tic. Ltd) Çağlayan Mah. 2002 Sok. Özgen Apt. No:22/3 07230 Antalya / Türkiye adresinde yerleşiktir.

İptaller
Rezervasyon İptali: Yapmış olduğunuz rezervasyonu iptal etmek için; İletişim formu nu kullanarak veya booking(at)sunshuttles.com adresine e-posta göndererek; transfer numarası, müşteri ismi, e-posta adresi ve telefon numaranızı bildiriniz. Acil durumlar için İletişim Formunda bulunan "Acil Durum Telefonları" nı kullanabilirsiniz. Transfer saatine 24 saatten fazla olan iptallerde iptal ücreti kesilmeyerek, ücret geri ödenir. 

- Bir rezervasyon, kiralama süresinin başlangıcından itibaren 24 saat içinde Müşteri tarafından iptal edilirse, ödenen tüm paraların% 50'si iade edilir.

- İptalin, transfer zamanından 3 saat öncesine kadar bildirilmemesi durumunda, tüm transfer fiyatı tutarı iade edilmez.

Geç Rezervasyonlar
Taleplerinize doğru yanıtlar verebilmek için ve Sunshuttle® güvenlik politikası gereği , rezervasyonların 24 saat önceden yapılması gerekmektedir.

Bagaj Limiti & Politikası
Bütün bagajlar, misafir bilgilerini içerecek şekilde etiketlenmelidir. Her misafir, ekstra durumlar belirtilmediği sürece,1 (bir) valiz ve 1 (bir) el çantası taşıma hakkına sahiptir. Eğer ekstra bagajlar var ise (örn: kayak takımı, golf çantası, snowboard, tekerlekli sandalye vb.), rezervasyon sırasından belirtilmelidir. Sunshuttle® , belirtilmeden ekstra bagajlar için ücret talep etme yada taşımama hakkını saklı tutar.

Taşıma Şartları
bakınız Transfer Koşulları sayfasına

Uçak Gözlem
Sunshuttle® , transfer gününüzde , rezervasyon formunda belirttiğiniz uçak numarasını takip eder. Yaşanabilecek , geçikmeler den dolayı ekstra ücret talep etmez. Yanlış verilen bilgiler sorumlu tutulamaz.

Şikayet Halleri
Sunshuttle®, müşteri memnuniyeti ve hizmeti konularını ciddiye alır. Eğer, sunduğumuz servis ile ilgili herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa, transfer tarihinden sonra ve 28 gün içerisinde Sunshuttle®' yazılı olarak bildirmenizi rica ederiz. Şikayetiniz ile ilgili detaylar booking(at)sunshuttles.com adresine gönderilmelidir. Bütün geri bildirimler yazılı olmalıdır, Sözlü bildirimler kabul edilmeyecektir. Tarafımıza ulaşan yazılı şikayet taleplerini çözmek için üstün bir çaba göstereceğimizi bildirmek isteriz.