Rezervasyonum

Antalya VIP Ulaşım Hizmeti

Antalya VIP Ulaşım Hizmeti

İhtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir boyut veya tarzdaki grup için VIP taşımacılığı sunuyoruz.

Sunshuttle VIP transfer hizmeti, (iş) yolculuğunuza başlamak veya bitirmek için çok uygun bir yol sağlayan konforlu ve lüks bir araba hizmetidir.

Konforlu Havalimanı Transferi

Sunshuttle'ın VIP transfer hizmeti, Türkiye'deki tüm turistik havalimanlarına hizmet vermektedir. Hizmetimiz, işinize veya özel seyahatinize başlamanın veya bitirmenin en akıllı yolunu sağlayan konforlu, lüks bir özel transfer hizmeti sunar. Bizimle seyahat ederek, günün her saatinde Antalya Havalimanı'na veya çeşitli turistik havalimanlarına tek yön veya çift yönlü olarak şık bir yolculuk sağlayabilirsiniz.

Şoförlü Saatlik Araç Hizmetleri

Sunshuttle ile VIP transferler, kongre etkinlikleri, düğün organizasyonları, roadshow'lar veya bayi toplantıları için şoförlü araç kiralama hizmeti sağlayacaktır. Yılların getirdiği bilgi birikimimiz, profesyonelliğimiz ve karmaşık ve zorlu zaman çizelgesiyle başa çıkma deneyimimizden ek faydalar elde edeceksiniz.

Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın veya online rezervasyon yapmak için veya çevrimiçi rezervasyon sistemini kullanın.