Rezervasyonum

VIP Transferler

VIP Transferler

VIP transferler size kaliteli lüks bir araçla dakik bir havalimanı transfer hizmeti sunar.

İşletme sahipleri ve profesyoneller için zamanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle Türkiye'de hızlı ve güvenli dakik taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Şoförlü araçlar ile yüksek standart ve beklentilere cevap vermek için en temiz ve en lüks araçlar, en nitelikli şoförler tüm beklentilerinizi karşılayacak şekilde mevcuttur. Tercihlerinizi bize bildirin ve ihtiyaçlarınız için doğru aracı önerelim. Firmamız Antalya merkezli olmakla birlikte, Antalya havalimanı, Dalaman havalimanı, Bodrum havalimanı ve İstanbul havalimanlarından vip transfer hizmeti sunmaktadır.

Vip transferin avantajı konforlu yolculuktur

Portföyümüzde bulunan vip transfer araç çeşitlerini inceleyiniz.

  • Mercedes V klas
  • Mercedes Sprinter
  • Mercedes E klas
  • Mercedes S klas

Sunshuttle VIP araç hizmetleri

Bizim konseptimizde VIP PAHALI anlamına gelmez - her şeyden önce kaliteli hizmet için misafire  BİREYSEL bir yaklaşımdır..

Yüksek kaliteli taşımacılık hizmetlerine gerçekten önem verenler için tasarlandı..

Biz TAKSİ FİRMASI DEĞİLİZ, ana hizmetimiz; havalimanlarından otellere, başka bir şehre yada özel adrese şeklinde sunulur. Ekonomi sınıfı otomobillerden lüks otobüslere kadar her türlü karayolu taşımacılığını bizden sipariş edebilirsiniz. Karayolu ve otobüs taşımacılığına ek olarak, Antalya ve İstanbul'daki Türkiye havalimanlarının CIP salonlarında hizmet vermekteyiz..